Небеснолюти ноти
Петолиние с небеснолюти ноти. И засъхнат ли чушлетата, семчиците ще задрънкат и ще се чуе песента на вятъра🙂
Хубаво, че си намерих и запазих тази стара рамка от гъби – стана нотна тетрадка❤️
Все повече правенето ми се обръща на игра. И да – нямам състезателна скорост, и не – не се състезавам вече.
Наслаждавам се на гледането и реденето, на пътечката си в низ от цвят. Споделям, да се усмихнат и хората и аз🙂
Ха-ба-не-ро/ро-не-ба-ха, хаха! Рамката пее нотна стълбица!🥰







